Jazykové kurzy

Jazykové kurzy

V našej ponuke nájdete pestrý výber kurzov pre začiatočníkov aj pokročilých. Vzdelávanie prebieha formou skupinovej alebo invididuálnej výučby.

Pre firmy

V súčasnosti sa firmy musia vedieť rýchlo prispôsobiť zmenám, najmä zmenám potrieb svojich zákazníkov. Najlepším predpokladom na zvládnutie takejto situácie sú odborne kompetentní zamestnanci. Vyberte si z našej ponuky a my Vám zabezpečíme projekt vzdelávania od identifikácie potrieb, nastavenia cieľov, výberu odborne zdatných konzultantov a lektorov až po realizáciu projektu. Vzdelávajte svoj tím efektívne a profesionálne.

Pre verejnosť

Je jedno či študujete, pracujete alebo si iba chcete zamestnať ruky a myseľ počas voľných dní. Vyberte si z našej širokej ponuky kurzov podľa svojej chuti.

Pre Vás na mieru

Máte záujem investovať do svojho vzdelania alebo do vzdelávania zamestnancov a zároveň rozhodovať o type a metóde vzdelávania? S dôverou sa obráťte na nás. Pripravíme Vám ponuku, ktorá splní Vaše požiadavky a vzdelávanie zrealizujeme podľa Vašich predstáv. Pomôžeme Vám splniť Váš cieľ.