Jazykové kurzy

Odborné kurzy

Odborné kurzy Vám umožnia držať krok s vývojom, zlepšovať vedomosti a zručnosti a pripravovať sa na plnenie náročných úloh vo Vašom profesionálnom živote. Pomôžeme Vám získať a rozvíjať samostatné myslenie, komunikáciu a schopnosť prezentácie vo Vami zvolenej problematike.

Vyberte si kurz

Jazykové kurzy

Jazyky boli a budú kľúčom k Vášmu úspechu. Sprostredkujú Vám lepšie pracovné príležitosti a bezprostrednú komunikáciu s obchodnými partnermi a lepšie dorozumenie na Vašich dovolenkách v zahraničí. Ponúkame Vám kurzy základných svetových jazykov pre rozličné oblasti a cieľové skupiny, podľa náročnosti.  Radi Vám poradíme, ktoré jazykové kurzy a metódy ich výučby budú pre Vás investíciou s veľkou návratnosťou.

Chcem vedieť viac

Odborné kurzy

Jazykový kurz

Re-pas

Zmenou kvalifikácie Vám umožníme ďalšie alebo nové uplatnenie sa na trhu práce. Získajte nové vedomosti a zručnosti prostredníctvom akreditovaného vzdelávacieho kurzu z našej ponuky. Rekvalifikačné kurzy môžete u nás absolvovať aj v rámci programu RE_PAS.

Viac o rekvalifikácii

Voľný čas

Okrem množstva odborného a jazykové vzdelávania máme v ponuke aj tzv. voľnočasové kurzy. Tie sa snažíme pravidelne obmieňať podľa dopytu a aktuálnych tém. Ak ste v našej ponuke nenašli to, čo práve hľadáte, pokojne nám napíšte a Vašim nápadom sa radi inšpirujeme.

Vyberte si kurz

Voľný čas