TAJOMSTVO VEČNEJ MLADOSTI

26. septembra 2016

Pre všetkých, ktorí si chcú udržať vitalitu, duševné zdravie a „večne“ sa cítiť mladý, máme skvelé správy! Odhalili sme tajomstvo večnej mladosti.
Asi vás neprekvapíme, že najjednoduchším spôsobom ako večnú mladosť dosiahnuť je udržiavanie dlhodobo aktívneho života po všetkých stránkach: fyzických, mentálnyh i duševných.

Radi si nastarosť zoberieme rozhýbanie vašich mozgových buniek. Okrem všeobecne pozitívnych vplyvov, však získate výhodu vo zvýšení kvalifikácie, ktorá vám zabezpečí lepšie uplatnenie na trhu práce, alebo si zdokonalíte doterajšie vedomosti a obohatíte ich o nové poznatky.

Jeseň je typická novými pracovnými príležitosťami. Ak ste sa rozhodli rozšíriť svoj tím, vedzte, že každý nový zamestnanec by mal byť poučený o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci, ktorú môžu vykonávať len vyškolení bezpečnostný technici, ktorí si pravidelne obnovujú svoju kvalifikáciu.

Naučíme pripravilo sériu kurzov pre výchovu a vzdelávanie bezpečnostných technikov, vďaka ktorým budú mať vždy aktuálne informácie a potrebné vedomosti.

Kurzy sú aj pre tých, ktorí sa rozhodli zmeniť svoje pôsobenie a túžia po novej práci v oblasti BOZP.

Pôsobíte na pozícii ekonóma/účtovníka? Alebo ste samostatne zárobková osoba (živnostník). Vďaka našim programom účtovníka, budete vedieť o všetkých zmenách v oblasti účtovníctva. Stačí si vybrať podľa potreby modul jednoduchého, podvojného či mzdového účtovníctva.

Túžite po vlastnom biznise a neviete sa rozhodnúť? Čo tak skúsiť prevádzkovanie pohrebnej služby/krematória či pohrebiska? To, že zomrieme je jediná istota v živote a nik pred tým neutečie… Tak prečo to nevyužiť? Radi vás na nové povolanie pripravíme, stačí absolvovať odbornú prípravu a môžete sa pustiť do podnikania v tomto biznise. Na čierny humor si treba zvyknúť :)

Kompletnú ponuku aktuálnych kurzov, nájdete tu.