Ruka v ruke

17. apríla 2015

Čo, kedy, kde a ako… Veľakrát sa zamýšľame nad týmito jednoduchými, no z pohľadu nás a našich povinností zložitými, otázkami. Už od ranného detstva máme svoje povinnosti, najskôr dochádzku v materskej škôlke, nadväzne na to v základnej a strednej škole, vysokej škole a potom to začne, pracovné povinnosti.

podanie ruk

Aby sa Vám, milí klienti, lepšie pracovný čas rozvrhoval pre Vás i pracovníkov Vašich firiem, pripravili sme pre Vás seminár „Rozvrhnutie pracovného času so zameraním na nerovnomerne rozvrhnutý pracovný čas“, ktorý sa uskutoční dňa 26. mája 2015 u nás v Naučíme. Tento seminár lektorsky zabezpečuje JUDr. Terézia Maděřičová. Cieľom seminára je oboznámenie sa s problematikou rozvrhnutia pracovného času, rovnomerne a nerovnomerne rozvrhnutého, zmennosťou, tvorbou rozvrhu pracovných zmien, zoznámenie sa s kritériami a podmienkami rozvrhnutia pracovného času rovnomerne a nerovnomerne.

Okrem vyššie uvedenej vzdelávacej aktivity otvárame pod vedením  JUDr. Terézie Maděřičovej i seminár „Najčastejšie problémy pri aplikácii Zákonníka práce a posledné novelizácie“. Bližšie informácie nájdete TU.

Tešíme sa na Vás!