PREČO MY?

Odbornosť a kvalita, kompetentnosť a serióznosť – to sú základné hodnoty, ktoré vyznávame. Máme dlhodobé skúsenosti v oblasti vzdelávania. Spoločne s Vami hľadáme spôsoby ako Vám pomôcť – sme Vaši partneri. Naši lektori, konzultanti a zamestnanci tvoria profesionálny a skúsený tím. Nové výzvy sú pre nás príležitosťou pre ďalší rozvoj.

Náš tím

Radi Vám poradíme, ktoré kurzy a metódy ich výučby budú pre Vás investíciou s veľkou návratnosťou.

DSC_4339-Edit DSC_4341-Edit

Ing. Alica Tibenská

Manažér vzdelávacích aktivít

DSC_4330 DSC_4327

Ing. Silvia Tibenská

Konateľ

DSC_4336-Edit DSC_4333-Edit-2

Mgr. Soňa Danišková

Manažér vzdelávacích aktivít

DSC_4318 DSC_4316

Ing. Danica Chames

Metodik jazykového vzdelávania

AKO FUNGUJEME

Naše kurzy, semináre a školenia  pripravujeme na mieru podľa Vašich požiadaviek a potrieb a zároveň tak, aby boli pre Vás finančne výhodné. Postaráme sa o komplexnú organizáciu a sme Vám plne k dispozícii pred vzdelávacou aktivitou a tiež počas nej. Chceme, aby ste sa u nás cítili dobre. Školiace priestory sú profesionálne vybavené a môžu byť individuálne prispôsobené Vašim predstavám.

Lektori a konzultanti

Odbornosť lektorov a konzultantov je, tak ako spokojnosť klientov, v centre našej pozornosti. K ich výberu pristupujeme mimoriadne zodpovedne. Naši lektori sú kvalifikovaní pedagógovia, uznávaní odborníci vo svojej profesii a sú držitelia uznávaných certifikátov. Vo svojej práci používajú najmodernejšiu techniku a metódy výučby. Sprostredkovávajú náš záujem poskytnúť klientom čo najviac konkrétnych a pre prax využiteľných informácií, údajov a praktických skúseností. Na požiadanie Vám predložíme referencie na lektora alebo konzultanta.

Partneri

Úspech je otázka dôvery. Ďakujeme našim partnerom.

cukru-logo
transparentHUBERT
TRANSPARENTovocinar50
TRANSPARENTlogo tesco extra
logoSENAZ_v2_469x171_transparent_resized
reference