Leto v Akadémii

7. júla 2015

Milí klienti, je tu leto…a s ním dovolenky a prázdniny, čas zaslúženého oddychu po náročnej práci. Ďakujeme za Vašu dôveru, vážime si, že sme mohli byť súčasťou Vášho vzdelávania. Prajeme Vám nádherné letné chvíle plné pohody s Vašimi najbližšími!

summer 0

AKO NA VÁS V LETE MYSLÍME?

Pripravujeme pre Vás nový vzdelávací rok 2015/2016. Ak ste boli zvyknutí na tradičné vzdelávacie programy akadémie vzdelávania, určite ich nájdete aj naďalej v ponuke. Našu ponuku obohatíme o novinky. Pripravujeme ich na základe Vášho záujmu a veríme, že Vás milo prekvapíme . Našim klientom, ktorí sa počas leta chystajú aj oddychovať a zároveň aktivizovať mozgové bunky budeme v ich vzdelávaní aktívne pomáhať.

AKO SME TU PRE VÁS V LETE?

Naše leto bude aktívne. Budeme pracovať na nových vzdelávacích aktivitách, pripravovať vzdelávacie programy na akreditáciu, zabezpečovať letné programy mimo akadémie. A aj my budeme dovolenkovať, aby sme načerpali energiu a mohli byť v septembri pripravení otvoriť nový vzdelávací rok.

Ak budete mať záujem konzultovať Vaše vzdelávacie záujmy, môžete sa, samozrejme, na nás obrátiť mailom, či telefonicky. Ak by ste mali záujem o  konzultačné hodiny počas letných mesiacov sme pre Vás na Akadémii každú stredu od 9.00 h do 14.00 h. Už teraz sa tešíme na stretnutie s Vami! Dovideniaaa… :)