Metódy a nástroje Lean

Zameriavame sa na firemné vzdelávanie a poradenstvo v oblasti priemyslového inžinierstvamotivácie k výkonu, na zlepšovanie organizácie práce, produktivity a kvality v prospech zákazníka. Identifikujeme a eliminujeme straty a plytvania. Rozvíjame systémy individuálneho a projektového zlepšovania procesov na báze metodiky KAIZEN. Moderujeme optimalizačné a riešiteľské workshopy.

Našim zámerom je poskytovať klientom procesne orientované vzdelávanie, v  ktorom premieňame získané vedomosti na zručnosti.

Náš odborný tím pôsobí v projektoch zameraných na plánovanie a optimalizáciu výrobylogistikyprojektovanie pracovískliniekmeranie a normovanie spotreby práce metódou MTM  a simuláciu.

Spolupracujeme pri implementácii metód Lean, nástrojov priemyslového inžinierstva a pri riešení problémov vo výrobných a podporných procesoch s využitím nástrojov DMAIC a Problem solving. Za aktívnej účasti manažérov a zamestnancov identifikujeme problémy a ich koreňové príčiny, vyvíjame riešenia, tie pomáhame nasadiť do procesu, overiť ich účinnosť a štandardizovať.  Projekty a vzdelávacie programy sa tak stávajú efektívnymi, merateľnými a prostriedky investované do nich rýchlo návratnými. Štandardizáciou, meraním a normovaním práce, elimináciou úzkych miest a plytvaní, skrátením prestojov, zlepšením materiálových a informačných tokov dosahujeme u klientov vysoké prínosy.

Pozrite si krátku prezentáciu metód, ktoré používame pri optimalizácii procesov, implementácii Lean management a Lean manufacturing, ale aj pri projektových aktivitách spojených s expanziou výroby, logistiky a zavádzaním nových činností.

Vybrané referencie

Continental, DHL, DKI plast, Esa logistika, Fortaco,  IKEA industry, IKEA components, INA, Kasko, Lear corporation, Matador Continental, MAN, Třinecké železárny, Magna, Mitas, Rajo, Ruukki, Sherlock, Setto logistik, Škoda Auto, Tatramat, Volkswagen Slovakia, ZF.

Sme presvedčení, že Vám vieme poskytnúť účinnú a fundovanú podporu na ceste ku štíhlemu podniku.

Radi sa s Vami osobne stretneme a podrobnejšie Vám predstavíme obsah našej ponuky .

 

Základné informácie

  • Názov: Metódy a nástroje Lean
  • Termín: dohodou
  • Miesto: dohodou
Cena:
Mám záujem o kurz

Detaily

Odporučte kurz