JE ČAS DIGITÁLNE RÁSŤ

4. novembra 2016

Pokrok nezastavíme a najväčší potenciál je v oblasti internetu. Netýka sa to len voľných a najlepšie platených pozícií na trhu práce, ale aj online marketingu, ktorý preberá „prím“ v marketingových stratégiách spoločností. Musia sa prispôsobiť aktuálnym trendom.

Určite vás neprekvapí, že množstvo ponúk na vzdelávacie aktivity v oblasti online marketingu, je teraz k dispozícii z pohodlia vašich domov a v čase, keď vám to najviac vyhovuje… Okrem toho online vzdelávanie je spôsob, ktorým môžete ušetriť nemalú sumu za školné.

Prinášame vám niekoľko tipov na zaujímavé vzdelávacie aktivity, ktoré vám pomôžu zorientovať sa.

S reklamou v Google ste sa už určite stretli. Prezerali ste si nejaké webstránky a následne vás ich bannery prenasledovali úplne všade. Chcete vedieť, čo je za týmto kúzlom? A ako to funguje?

Google len nedávno spustil okrem vzdelávania pre profesionálov, aj projekt určený nováčikom a mierne pokročilým. Volá sa Digitálna garáž.

Digitálna garáž a jej absolvovaním získate vedomosti, vďaka ktorým môžu začať rásť vaše podnikateľské aktivity. Vzdelávací plán sa plne prispôsobí vám. Žiadne výhovorky neplatia.

Ak sa potrebujete zorientovať napríklad skôr vo Facebooku, ten pripravil edukačnú platformu Facebook Blueprint, kde je k dispozícii online vzdelávanie, webináre, aj certifikácia. Vďaka tomuto nástroju naplno využijete potenciál tejto sociálnej siete pre rast vášho biznisu. Získate sebavedomie a pochopíte ako reklamy na Facebooku fungujú či čísla štatistík…

Ak však preferujete štandardnú formu vzdelávania, v priamej interakcii s lektorom, radi pre vás zabezpečíme kurz v akejkoľvek oblasti. Neváhajte a kontaktujte nás.