Horúce novinky

20. septembra 2014

Vraví sa „tisíc ľudí, tisíc chutí“ a to nielen v oblasti stravovania. A u nás Vám veru na jeseň chutiť bude! Pripravili sme si pre Vás bohatú a zaujímavú ponuku seminárov a školení.

V septembri si nenechajte ujsť jednodňový seminár Zákon o ochrane osobných údajov. Skúsená lektorka JUDr. Marcela Macová  je odborníčkou v tejto oblasti. Je obľúbená pre zrozumiteľný výklad podporený mnohými príkladmi z praxe. Ak ste unavení zo seminárov bez diskusií, bez interakcie lektora a klientov, tento seminár je pre Vás tým pravým!

zakon

Začiatkom októbra 2014 sme pre veľký záujem opäť pripravili školenie Epidemiologicky závažné činnosti pre prácu s potravinami. Ide o práce, na ktorých vykonávanie je potrebná okrem zdravotnej spôsobilosti aj odborná spôsobilosť – sú to najmä práce pri manipulácii s požívatinami, v úpravách vôd, pri výrobe liečiv, pri stravovaní detí v predškolských zariadeniach a podobne.

Už 9. októbra 2014 sa môžete zúčastniť seminára Novely zákona o DPH účinnej k 1. októbru 2014 a k 1. januáru 2015. Touto oblasťou Vás prevedie odborník s dlhoročnou praxou v oblasti DPH, Ing. Ťažký, ktorý pracuje vo finančnej správe.

DPH

Týmto však naša ponuka ďaleko nekončí! Ak ste si na daných možnostiach „nepochutili“, navštívne našu širokú ponuku TU.