Čo Vás čaká za dverami

7. októbra 2014

Poznáte tú starodávnu frázu „pre Vás máme vždy dvere dokorán“?! Určite ste ju aspoň jeden krát v živote vyslovili alebo počuli. U nás v Naučíme to nie je fráza. Dvere do Akadémie sú pre Vás, milí priatelia, otvorené dokorán. Myslíme si totiž, že nikdy nie je neskoro na vzdelávanie, práve naopak.

A čo Vás u nás v najbližšom období čaká?

Môžete porozumieť tzv. „šibeničkám“, vďaka akreditovanému kurzu Podvojné účtovníctvo. Naša pani lektorka Vás naučí účtovať od úplných základov.

Zvýšiť Vašu profesionalitu, dosiahnuť bezproblémový chod správy registratúry, ako aj predarchívnu starostlivosť a vzťah k písomným a iným záznamom sa Vám podarí vďaka absolvovaniu akreditovaného kurzu Správca registratúry.

Ste odborník vo svojej oblasti, chcete učiť dospelých, ale nemáte pedagogické vzdelanie?  Absolvujte u nás akreditovaný kurz andragogického minima Lektor a venujte sa vzdelávaniu na profesionálnej úrovni.

lektor 2

Za dverami Naučíme na Vás nečakajú iba odborné, akreditované a jazykové kurzy, ale i Vami obľúbené semináre. Môžete sa zúčastniť napríklad seminárov týkajúcich sa  Zákona o ochrane osobných údajovNovely zákona o DPH, alebo Epidemiologicky závažných činností pre prácu s potravinami.

Ak máte záujem o iné alebo ďalšie vzdelávacie programy, nič nie je stratené! Široká ponuka Naučíme na Váš klik čaká TU.

Do skorého videnia! :)