Bez elektriny?

19. februára 2016

Pokúsme sa spoločne zamyslieť, aký by zostal svet, keby bol bez elektriny. V noci tmavý, iba za svetla polárnej žiary, hviezd, mesiaca, ohňa, sviečok… Krásna romantika! :)

polarna ziara II

No vieme bez elektriny v súčanosti žiť? Zaobišli by sme sa bez nej? Žiadne zvonenie telefónov, žiadne laptopy, TV, internet, chladničky, pračky… a čo viac, výrobné podniky, dopravné prostriedky atď., atď. Predstava na jednej strane pekná, ale… Presne tak, „ale“, vlastne, veľké „ALE“!

Milí klienti, pre Vás, ktorí ste v minulosti absolvovali základný kurz pre elektrotechnikov, resp. aktualizačnú odbornú prípravu, sme pripravili v termíne 08. 03. 2016 „Aktualizačnú odbornú prípravu elektrotechnikov, samostatných elektrotechnikov a elektrotechnikov na riadenie činností alebo prevádzky vyhradených technických zariadení elektrických”. Pre klientov, ktorí spĺňajú legislatívne požiadavky zákona 124/2006 Z.z. a vyhlášky č. 508/2009 a majú záujem o získanie osvedčenia elektrotechnika sme pripravili odborné vzdelávanie „Výchova a vzdelávanie elektrotechnikov, samostatných elektrotechnikov a elektrotechnikov na riadenie činností alebo prevádzky vyhradených technických zariadení elektrických“ Začiatok školenia je plánovaný na 08. 03. 2016.

Prihlásiť sa môžete už dnes.