Adventný workshop

19. októbra 2015

 Jeseň je v plnom prúde, kocháme sa jej farbami, tešíme sa ešte z posledných teplých dní. Dni sa však skracujú, pomaly, ale iste sa blíži obdobie zimy a s ňou najkrajšie sviatky v roku – Vianoce.

Akadémia vzdelávania v Trnave a Ateliér Papaver spojili sily a pripravili pre Vás nádherný kvetinový workshop s vianočnou témou. Koná sa v Trnave, v tom najvhodnejšom čase, tesne pred prvou adventnou nedeľou.

banner clanok aw

S adventom, časom očakávania a prípravy sa spájajú rozličné zvyky a tradície. Patrí k nim aj zdobenie adventných vencov. Inšpirujte sa v našej Kvetinovej škole a príďte si vyrobiť svoj veniec.

Kvetinová škola je určená pre všetkých, ktorí majú radi prírodu, zaujíma ich práca s kvetmi a dekor domova. Naučíme Vás využiť rastliny, materiály z prírody a dekorácie. Pripojte sa k nám a v príjemnej atmosfére s pomocou našich odborných a praktických rád spolu vytvoríme Váš vianočný aranžmán. Práca u nás je oddychom a domov naisto prídete s plnými rukami. Nezáleží na veku, pohlaví ani skúsenostiach s prácou s kvetmi. Privítame každého so záujmom o kvety.

Kedy?   26. 11. 2015 (Odporúčame prísť aspoň 10 minút pred začatím workshopu)

1) od 13.00 do 15.00 h. (OBSADENÉ)

2) od 17:00 do 19:00 h. (OBSADENÉ)

Kde?   Hlavná 42/22, 917 01 Trnava (3. poschodie)

Čo budete potrebovať?    Poskytneme nástroje, dekoračný a kvetinový materiál, praktické rady aj občerstvenie. Takže vám stačí prísť s dobrou náladou:). Už teraz sa na Vás tešíme, prihláste sa TU.