ABY MOZOG NELENIVEL… ANI V LETE

14. júna 2017

Pre kontinuálny úspech je potrebné každodenné vzdelávanie. Na svete nie je nik, kto ovláda všetko. Tí najúspešnejší vedia, aké je dôležité neustále zásobiť mozog novými podnetmi a informáciami.

V súčasnosti je vzdelávanie oveľa jednoduchšie a dostupnejšie ako kedykoľvek predtým. Výhovorky ako „nemám čas“, „na ďalšie vzdelávanie potrebujem peniaze“, už neobstoja. Existuje totiž niekoľko aplikácií, ktoré naštartujú váš mozog v priebehu pár minút a zadarmo :)

TED

Za menej ako 10 minút môžete z pozerania videí získať množstvo nových informácií, ktoré vám ukážu smer a môžu byť inšpiráciou v oblasti, ktorá vás zaujíma. Stačí si vybrať podľa vlastných preferencií.

DUOLINGO

Pomocou tejto aplikácie sa naučíte anglicky, španielsky, taliansky, francúzsky, nemecky… Zadarmo a zábavnou formou. Je skvelým doplnkom štandardných hodín cudzích jazykov. Najznámejšie vybrané jazyky učí od základov a netradičným spôsobom. Denne jedna lekcia, ktorá vám zaberie približne 10 minút a onedlho sa dočkáte pokroku.

LUMOSITY

Sivá kôra mozgová dostane zabrať prostredníctvom hlavolamov, rébusov, či príkladov. Oveľa ľahšie tak budete plniť nielen pracovné úlohy, ale nakopne vás aj k osobnému rozvoju.

COACH.ME

Keď sa do osobného rozvoja chcete pustiť naplno, poslúži vám life coaching aplikácia, ktorá vám pomôže skrz na skrz zlepšiť život. Vytvoríte si denný program, vďaka ktorému na nič nezabudnete.

Ako na sebe pracujete vy? Využívate mobilné aplikácie pre svoj rozvoj? Alebo dávate prednosť štandardným kurzom? Ponuku tých našich nájdete tu.